COCA COLA

Elazığ’ daki 34.000 m2 kapalı alana sahip Coca Cola Fabrika inşaatı İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

EREN AMBALAJ

Eren Holding kuruluşu olan Eren Kağıt’ ın İstanbul Şekerpınar’ daki 130.000 m2 kapalı alana sahip fabrika inşaatına İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

CEVAHİR YAPI

Cevahir Yapı İstanbul Kavacık’ taki 27.000 m2 kapalı alana sahip iş merkezi inşaatı İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

ERSA İNŞAAT

Eren Holding ve Saraylı Holding ortak iştiraki ERSA firmasının İstanbul Güneşli’ de 200.000 m2 kapalı alana sahip otel ve kongre merkezi inşaatı İş Güvenliği Hizmeti verildi.

TCA

TCA İnşaat’ ın Bakırköy ve Bahçelievler’ deki Konut İnşaatlarına İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Sağlık Personeli Hizmeti vermekteyiz.

TAŞ GRUP

TAŞ GRUP’ un Silivri’ de bulunan Merkez Ofis ve 40.000 m2 konut inşaatına İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve sağlık personeli Hizmeti vermekteyiz.

DUMANKAYA İNŞAAT

DUMANKAYA İnşaat’ ın Projelerinde Entegre Acil Durum Tatbikatları gerçekleştirdik. Arama, Kurtarma ve Yangın Eğitimleri tarafımızca verildi

NASSEL İNŞAAT

NASSEL İnşaat’ ın İkitelli’ de bulunan atölyesine İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve sağlık personeli Hizmeti vermekteyiz.

TAŞ YAPI

TAŞYAPI İnşaat’ ın Göztepe Projesinde Entegre Acil Durum Tatbikatları gerçekleştirdik. Arama, Kurtarma ve Yangın Eğitimleri tarafımızca verildi.

ONUR İNŞAAT

ONUR İNŞAAT’ ın Projelerine İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve sağlık personeli Hizmeti vermekteyiz.

FREYSAŞ

Yapı Merkezi Grubu ve Vinci Corporation’a bağlı Freyssinet ortaklığı ile kurulan Freysaş firmasına İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.