COCA COLA

Elazığ’ daki 34.000 m2 kapalı alana sahip Coca Cola Fabrika inşaatı İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

EREN AMBALAJ

Eren Holding kuruluşu olan Eren Kağıt’ ın İstanbul Şekerpınar’ daki 130.000 m2 kapalı alana sahip fabrika inşaatına İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

CEVAHİR YAPI

Cevahir Yapı İstanbul Kavacık’ taki 27.000 m2 kapalı alana sahip iş merkezi inşaatı İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

ERSA İNŞAAT

Eren Holding ve Saraylı Holding ortak iştiraki ERSA firmasının İstanbul Güneşli’ de 200.000 m2 kapalı alana sahip otel ve kongre merkezi inşaatı İş Güvenliği Hizmeti verildi.

TCA

TCA İnşaat’ ın Bakırköy ve Bahçelievler’ deki Konut İnşaatlarına İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Sağlık Personeli Hizmeti vermekteyiz.

TAŞ GRUP

TAŞ GRUP’ un Silivri’ de bulunan Merkez Ofis ve 40.000 m2 konut inşaatına İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve sağlık personeli Hizmeti vermekteyiz.

DUMANKAYA İNŞAAT

DUMANKAYA İnşaat’ ın Projelerinde Entegre Acil Durum Tatbikatları gerçekleştirdik. Arama, Kurtarma ve Yangın Eğitimleri tarafımızca verildi

NASSEL İNŞAAT

NASSEL İnşaat’ ın İkitelli’ de bulunan atölyesine İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve sağlık personeli Hizmeti vermekteyiz.

TAŞ YAPI

TAŞYAPI İnşaat’ ın Göztepe Projesinde Entegre Acil Durum Tatbikatları gerçekleştirdik. Arama, Kurtarma ve Yangın Eğitimleri tarafımızca verildi.

ONUR İNŞAAT

ONUR İNŞAAT’ ın Projelerine İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve sağlık personeli Hizmeti vermekteyiz.

FREYSAŞ

Yapı Merkezi Grubu ve Vinci Corporation’a bağlı Freyssinet ortaklığı ile kurulan Freysaş firmasına İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti verildi.

Evim Yüksekdağ

Yüksekdağ İnşaatın İstanbul Esenyut’ta bulunan 65000 metrekarelik konut projesi, Florya da yapılan 2 bloktan oluşan konut projesi Suadiye’de yapılan konut projelerine OSGB hizmeti verilmiştir.

Özel Atakent Koleji

TED ATAKENT Koleji, 24.000 metrekarelik inşaat alanından oluşmaktadır. OSGB hizmeti verilmiştir.

PEARL

Pearl İnşaat, 1987 tarihinden bugüne inşaat sektöründe taahhüt, konut siteleri, sanayi siteleri ve alışveriş merkezleri projeleri üreden bir firmadır. OSGB hizmeti verilmiştir.

NİVAK GROUP

Nivak Group tarafından yapılan konut projelerinin OSGB hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

ALARKO MAKYOL

İstanbul Metrosu III . Aşama IV.Levent –Ayazağa Kesimi Seyrantepe Depo Sahası ve Bağlantı Hatları İkmal İnşaatı ve Elektro Mekanik Sistemler Temin Montaj ve İşletmeye Alma İşleri” kapsamındaki “Levent- Hisarüstü Bağlantısı ve Sanayi Seyrantepe ilave Bağlantı Tünel İşleri projesine OSGB hizmet verilmiştir.

FABER CASTELL

Kartal ve Şekerpınarda bulunan işletmelerine İş Güvenliği Danışmanlık Hizmeti ve Üçüncü Göz Denetim Hizmeti verilmiştir.

BAYKAR İNSANSIZ HAVA ARACI

Baykar’ın İnsansız Hava Aracı Ar-Ge ve imalat süreçlerini yürüttüğü fabrika inşaatının OSGB hizmeti tarafımızdan verilmiştir.

GÜRAY GROUP

119.000 metrekare kapalı alanda yapılan  SHERATON HOTEL RESIDANCE Projesine OSGB hizmeti verilmiştir.