Üçüncü Göz Denetim ve Danışmanlık hizmetimiz ile Kurum yada İşletmelere, faaliyetlerini geliştirmek ve katma değer sağlamak bağımsız ve objektif danışmanlık hizmeti sunmak amaçlanmıştır. Üçüncü Göz Denetim Danışmanlık hizmetimiz; İşletme ve çalışan körlüğü, artan iş kazaları, İş müfettişleri tarafından yapılan denetimlerde tespit edilen uygunsuzlukların işletmelere para ve işyeri kapatma cezaları olarak geri dönmesi gibi nedenlerle işletmelerin profesyonel ekipler tarafından farklı bir göz ile süreçlerinin ve faaliyetlerinin izlenmesi, denetlenmesi gerektiğini doğurmuştur.

İşletmelerin, 6331 Sasyılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası ve buna bağlı yönetmelikler kapsamında yasal yükümlülüklerini yerine getirmesi ve çalışma ortamlarında iş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında alınmış önlemlerin ve yapılması gereken çalışmaların bütünüyle profesyonel ekiplerimiz tarafından ele alınarak incelenmektedir. Işletmelere, faaliyetlerini geliştirmek ve katma değer sağlamak amacı ile sürdürülen İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmalarınız sektörel bazlı denetim hizmetleri ile sürdürülmektedir. Risk yönetiminde; hizmet süreçlerinin etkinliğini değerlendirmek, geliştirmek amacına yönelik sistemli ve disiplinli bir yaklaşım getirerek İşletmelerin amaç ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında gizli müşteri değerlendirmesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti ölçümleme anket ve analizleri, risk analizleri hazırlanması, ihale öncesi firma analiz ve değerlendirmeleri yapılması, gece ve gündüz denetlemeleri, müşteri ziyaretleri, güvenlik danışmanlığı, eğitim hizmetleri vermek gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. “Denetlenmeyen Hiç bir Şey Ölçülemez,Ölçülemeyen Hiç bir Şey de Değerlendirilemez.”

Amacımız; Üçüncü bir gözünüz olarak yapacağımız yapıcı tespitler ile, olası risklerinizi minimize etmek, Firmanızın daha kaliteli ve etkin bir çalışma ortamı sağlamasına katkı sağlamak olacaktır. Üçüncü Göz Danışmanlık hizmetimiz ile yapılacak denetimlerde; mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun yapılmaktadır.

goz-iris-tarama-teknolojisi